Pogrzeb ks. kan. Tadeusza Nikicina z Lubowidza

W niedzielę 18 sierpnia 2019 r. zmarł nagle ks. Kan Tadeusz Nikicin – proboszcz z Lubowidza. Przeżył 68 lat w tym 41 w kapłaństwie.

Uroczystości pogrzebowe odbyły się najpierw w parafiii w Lubowidzu w środę (21 sierpnia) o godz. 19.00. Eucharystii w kościele parafii św. Andrzeja Apostoła w Lubowidzu przewodniczył ks. prał. Kazimierz Kowalski dziekan żuromiński. Natomiast Msza Święta pogrzebowa w kościele parafii św. Anny w Pomiechowie pod przewodnictwem bp. Mirosława Milewskiego odbyła się 22 sierpnia 2019 r. (czwartek) o godz. 14.00. Trumna z ciałem została odprowadzona na cmentarz w Pomiechowie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia diecezjalne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.