Choroba księdza Proboszcza

Z powodu pozytywnego wyniku ks. Proboszcza Adama Brzezińskiego na koronowirusa Msze św. w Chamsku w niedzielę 25.10 i cały tydzień zostały odwołane. Zamówione intencje są odprawiane prywatnie bez udziału wiernych. Za zaistniałą sytuację sytuację i utrudnienia przepraszamy.

Dnia 1.11 w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. będą jak w niedzielę w kościele o godz. 9.00,11.00 i 16.00. Będą odprawiali księża w zastępstwie – ks. Jarosław Kowalczyk wikariusz z Poniatowa oraz ks. Marcin Lipiński wikariusz z par. katedralnej w Płocku.

Od 31 października do 2 listopada są zamknięte cmentarze z racji narastającej pandemii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne, Różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.