Festyn dożynkowy 23.08.2020 r.

Po parafialnych dożymkach w niedzielę 23.08.2020 r. odbył się skromniejszy w tym roku festyn rodzinny.

Od godz. 16.00 na plac przed kościołem odbywały się różne zabawy i konkursy. Od godz. 17.00 występowały nasze lokalne młode artystki – nasza schola oraz solistki Ala Więckowska oraz Natalka Grzywińska. Następnie wystąpił zespół religijny Pragnienie z Baboszewa. Każdy kto przyszedł na festyn miał mozliwość wykupić los w cenie 10 zł. Na koniec wystepów rozlosowano nagrody rzeczowe. Dochód z losów przeznaczony jest na wyjazd nagrodę dla dzieci, które w październiku uczestniczą w nabozeństwach różańcowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różne, Wydarzeania parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.