Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą Rok C 03.02.2019

1. Dziś niedziela adoracyjna. Po mszy o 11.00 wystawienie i cicha adoracja do godz.15.50 zakończona koronką.

2. W piątek 25.01 zakończyłem kolędę. Dziękuję Bogu za każdą rodzinę i kazda spotkaną osobę. Szczególnie za wspólną modlitwę, publiczne wyznanie wiary, oczekiwanie, gościnność, za każdy poczęstunek, życzliwość, przygotowanie mieszkań oraz liturgiczny przebieg kolędy. Dziękuję za bezpieczeństwo podczas jej trwania, za pojazdy oraz za ofiary złożone na utrzymanie parafii i diecezji. Z danych statystycznych: parafia liczy 731 osób, w tym 119 dzieci do 18 roku, 202 wejscia. Koleda była okazją do lepszego poznania parafian, kondycji naszych rodzin, różnych problemów i radości.

Wszystkim za wszelkie dobro – Bóg zapłać!

3. Nasza schola miała warsztaty muzyczne poprowadzone przez grupę z Torunia. Kończą się dziś małym występem tzw. Wieczorem Chwały po mszy o 16.00. Serdecznie zapraszamy.

4. Za tydzień planuję spotkanie rekolekcyjne dla młodziezy. Szczególnie zapraszam bierzmowanych, ale spotkanie jest otwarte dla wszystkich. Poprowadzi ta sama grupa z Torunia.

5. W sobotę 16.03 organizuję wyjazd do Czerwińska na misterium męki pańskiej. Koszt 50 zł. (25 na bilet i 25 na autobus).

6. Bóg zapłać za ofiary, Gość niedzielny, Intencje na kolejny tydzień

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.