Ogłoszenia na XXXI niedzielę zwykłą (03.11.2019r.)

1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

2. Listopad to miesiąc naszej szczególnej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Pamietajmy o nich nie tylko od wielkiego świąta. Przypominam o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.

3. Po świętach zatroszczmy się o porządek na cmentarzu. Śmieci, różne odpadki, zużyte znicze, stare kwiaty prosimy składać tylko w wyznaczonych miejscach do odpowiednich pojemników lub kontenerów.

4. Dziś niedziela adoracyjna – po sumie litania do Wszystkich świetych w intencji zmarłych oraz cicha adoracja do godz. 15.50. zakończona koronką.

5. W miesiącu listopadzie msze św. w dni powszednie o godz. 16.00.

6. W piątek o 17.30 wyjazd dla grupy kandydatów do bierzmowania na wieczór chwały do Płocka. Do grupy mogą dołączyć inne osoby chętne z młodzieży lub dorosłych. Koszt to 10 zł. Niepełnoletni zgoda od rodzica.

7. W sobotę wyjazd do Płocka dla grupy różańcowej. o 8.45 sprzed Koscioła. Wszystkie dzieci i młodzież którzy oddali karty z naklejkami albo indeksy jadą, bo mieli wszystkie albo prawie wszystkie karteczki. Zgłosiły się tez mamy , które bedą pomagać – Pani Karczewska, Justyna Barańska, Jola Wesołowska, Asia wesołowska, gabrysia Krzesińska, Zaneta Kosek.

W ramach wyjazdu wystawa misyjna, kino z filmem Był sobie pies oraz MacDonald, powrót około 17.00.

8. Za tydzień spotkanie dla dzieci komunijnych z klas 3 i 4 wraz z rodzicami. Po mszy o 11.00.

9. Podziękowania za piękne hryzantemy do kościoła dla rodziny z Chamska 🙂

9. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą, intencje, gość.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Różne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.