Katechezy z Panem Piotrem (kl. 0-III) 22 i 23.06.2020 r.

Klasa I

22 i 23.06.2020 r. Temat : Wakacje z Jezusem i moim patronem.

Wykonaj zadanie 1 i 2 ze str. 142-143.

Postaraj się uczestniczyć w nabożeństwie czerwcowym.

Klasa II

22.06.2020 r. Temat : Pan Jezus chce być z nami w czasie odpoczynku.

Proszę zapoznać się z tematem z podręcznika str. 126-127

Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Czerwcowych.

Klasa III

22.06.2020 r. Temat : Formuła spowiedzi.

Proszę nauczyć się Formuły spowiedzi ze str. 180 .

Zapewne wasza pierwsza spowiedź będzie w wakacje lub po wakacjach więc tam gdzie jest Jestem uczniem trzeciej klasy trzeba będzie powiedzieć Jestem uczniem czwartej klasy . Wszystkie teksty ( w Formule spowiedzi ), których macie się nauczyć są zaznaczone kolorem czerwonym.

Postaraj się uczestniczyć w Nabożeństwach czerwcowych.

23.06.2020 r. Temat : Z Bogiem podczas wakacji.

Obejrzyj prezentację :

Posłuchaj piosenki :

DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE !

Dziękując za wysiłek i współpracę życzę wszystkim Uczniom, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze ale i bezpiecznie. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań. Rodzicom składam najserdeczniejsze podziękowania za współpracę, szczególnie w okresie pandemiii i życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Pamiętajcie, że czas wakacji nie jest czasem wolnym od Boga, od kościoła. Dlatego proszę pamiętajcie o modlitwie, pamiętajcie o mszy świętej. Jeżeli ktoś obawia się ( z racji pandemii koronawirusa ) tłumu podczas niedzielnej mszy świętej, to zachęcam do skorzystania ze mszy świętej w tygodniu – wtedy jest w kościele kilka czy kilkanaście osób.

Wszystkiego co najlepsze!

Szczęść Boże.

Piotr Budzich

Ten wpis został opublikowany w kategorii katecheza szkolna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.