Ogłoszenia na II Niedzielę WP Rok C 17.03.2019 r.

1. W II niedzielę Wielkiego Postu, od lat Kościół w Polsce przeżywa Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami pod hasłem: „Misjonarze mocą Ducha”. Został on ustanowiony jako wyraz pamięci i troski o polskie misjonarki i misjonarzy. W tym dniu zbiórka ofiar do puszek przed kościołem na potrzeby misji. Bóg zapłać.

2. We wtorek przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i patrona Kościoła. Msze o godz. 17.00 i 17.30.

3. W piątek 22.03 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia po mszy o 17.00.

4. Za tydzień po mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci z rodzicami z klas komunijnych 3 i 4.

5. Rekolekcje już za 2 tygodnie (29-31 marca ), plan na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej – polecam naszej wspólnej modlitwie.

6. Trzecie zapowiedzi Katarzyny Zasłona panna z par, Chamsk i Macieja Zielińskiego kawaler z par. Lutocin. Kto zna przeszkody do zawarcia teo małżeństwa jest zobowiazany przedstawić je w kancelarii.

7. Bóg zapłać za ofiary, Gazety, baranki na stół wielkanocny, intencje