Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą Rok A 19.01.2020

1. W Kościele od soboty 18.01 trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.

2. We wtorek 21.01 obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Wszystkim drogim babciom i dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, sił i wielu Bożych łask. Zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu. We wtorek od godz 13.00 w Słonecznym Dworku spotkanie z tej okazji. Kolęda w tym dniu odwołana

3. W środę 22.01 nabożeństwo do BM po mszy o 16.00. Kolęda od godz. 17.00.

4. Za tydzień po mszy o 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 1 ponadgimnazjalnych i klas 8.

5. Ostatnia niedziela stycznia jest też ostatnią niedzielą pracy w naszej parafii Pana Organisty Piotra. Od lutego będzie pracował w parafii swojego zamieszkania w Poniatowie. W związku z tym za tydzień na mszy o godz. 9.00 pożegnamy ze smutkiem Pana Piotra i jednocześnie podziękujemy za 25 lat jego solidnej i pięknej posługi w naszej Parafii.

6. Porządek kolędy w tym tygodniu:

20.01 w poniedziałek od 15.00 od ul. Polnej do ul. Mazowieckiej (do p. Jacka i Marii Budzich)

21.01 we wtorek kolędy nie ma

22.01 w środę od 17.00 ul. Zuromińska od p. Borkowskich do P. Raków na Mazowieckiej

23.01 w czwartekod 15.00 ul. Dębska od Ropelewskich do Sieńskich

24.01 w piątek ul Mazowiecka od p. Zalewskich do p. Rzymkowskich

w sobotę kolędy nie ma

27.01 w przyszły poniedziałek ul. Mazowiecka od p. Zielińskich do p. Karolewskich

28.01 zakończenie we wtorek ul. Mazowiecka od. P. Budzich do p. Filaszkiewicz

Rodziny które z różnych losowych przyczyn nie mogły przyjąć księdza po kolędzie mogą umówić się indywidulanie na wizytę kolędową.

7. Bóg zapłać za ofiary, Gość niedzielny, Intencje na kolejny tydzień