Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą Rok C 20.01.2019

1. Jutro obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków.
  1. We wtorek 22.01 nabożeństwo do BM po mszy o 17.00, nie ma w tym dniu kolędy. W ramach nabożeństwa świadectwo gościa – policjanta, czciciela Bożego Miłosierdzia, który podzieli się swoim doświadczeniem działania Pana Boga. Tym bardziej zapraszam do licznego uczestnictwa.
  2. Za tydzień po mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci z rodzicami z klas komunijnych 3 i 4, dla kandydatów do bierzmowania o 14.30.
  3. Porządek kolędy w tym tygodniu:
  4. 21.01 poniedziałek ul. ul. Mazowiecka od p. Zalewskich do Pani Truszczyńskiej
  5. 22.01 wtorek – nabożeństwo do BM
  6. 23.01 środa – dzień babci i dziadka