Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu (15.12.2019r.)

1. Trzecia niedziela Adwentu to niedziela radości, niedziela gaudete. Nasza radość wynika także z faktu dobrze przeżytych rekolekcji, odbytej spowiedzi, zrobionych dobrych postanowień, duchowego umocnienia. Za te dobre owoce dziękujemy Bogu, a także maszemu rekolekcjoniście ks. Rektorowi.
  1. W niedzielę za tydzień 22.12 po mszy msza św. o 16.00. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  2. Jeśli są chorzy (oprócz chorych z 1 piątku) potrzebujący spowiedzi i komunii św. przed świętami to 21.12. w sobotę od 9.00 rano będę chorych odwiedzał. Proszę o zgłoszenia do piątku.
  3. W piątek po Mszy Św. wieczorowej zapraszam chętną młodzież do pomocy w dekoracji Kościoła na Święta Bożego Narodzenia.
  4. Spotkanie dla dzieci komunijnych (3 i 4 kl.) wraz z rodzicami za dwa tygodnie 29.12. po mszy o godz. 11.00.
  5. W zakrystii ostatnie świece Caritas na stół Wigilijny. Gość niedzielny.
  6. Bóg zapłać za ofiary do puszek na kościół na Wschodzie – 256 zł
  7. Intencje