Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu – (16.12.2018r.)

1. Trzecia niedziela Adwentu to niedziela radości, gaudete. Podkreśla to nietypowy, różowy kolor 3 świecy adwentowej. Nasza radość wynika także z faktu dobrze przeżytych rekolekcji, odbytej spowiedzi, zrobionych dobrych postanowień, duchowego umocnienia. Za te dobre owoce dziękujemy Bogu, a także ks. Grzegorzowi z Lubowidza, życzenia dobrych świąt i zdrowia.

2. Bóg zapłać naszym Kółkom różańcowym za modlitwę w czasie rekolekcji. Chętnych do grona Kół różańcowych zapraszam do zgłaszania się bo jest trochę wakatów. Jest też propozycja męskiego koła dla Panów.

3.Wsobotę 22.12 msza św. o 17.00. Będzie to Msza roratnia ku czi MB.Dzieci przynoszą lampiony i intencje do Matki Bożej. Po niejnabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Po nabożeństwie świadectwozaproszonego gościa.

4.Jeśli są chorzy (oprócz chorych z 1 piątku) potrzebującyspowiedzi i komunii św. przed świętami to 22.12.wsobotę od9.00 rano będęchorychodwiedzał.Proszę o zgłoszenia do piątku.

5.W piątek po Mszy Św. wieczorowej zapraszam chętną młodzież dopomocy w dekoracji Kościoła na Święta Bożego Narodzenia.

6. Spotkanie dla dzieci komunijnych (3 i 4 kl.) wraz z rodzicami za dwatygodnie 30.12. po mszy o godz. 11.00.

7.W zakrystii ostatnieświeceCaritas na stół Wigilijny. Gośćniedzielny z Kolędami.
8.Bóg zapłać za ofiary do puszek na kościół na Wschodzie – 204zł

9.Intencje