­Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną dn. 18.04.2021 (Niedziela Biblijna )

1. Przeżywamy dziś trzecią niedzielę wielkanocną. Ten czas nieustannie zaprasza nas do radości płynącej z wiary w Chrystusa Zmartwychwstałego. W kościele w Polsce rozpoczął się Tydzień Biblijny. W tym czasie zachęcam do osobistej lektury słowa Bożego.

2. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

3. Dziś spotkanie do 1 komunii po Mszy o godz. 11.00, dla 2 komunii po Mszy o godz. 16.00.

4. W czwartek dn. 22.04 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia po 2 mszy.

5. We wtorek Pan Organista miał Imieniny – życzymy wielu Bożych łask, zdrowia, pomnażania swoich talentów muzycznych i wielu lat posługi w naszej parafii

6. W niedzielę miłosierdzia zebralismy 624 zł. , połowa czyli 312 zł wpłacona na Caritas.

7. Anonimowy darczyńca zakupił 2 nowe fioletowo/złote stuły do konfesjonału (te które wisiały przy konfesjonałach były już stare i zniszczone) i jedną długą rekolekcjną.Bóg zapłać dla anonimowego sponsora za konkretny dar dla naszej parafii.

8. Poszukiwani są też indywidualni sponsorzy albo z kilku najbliższych ulic do postawienia nowego krzyża przy ulicy Żuromińskiej. Ten obecny jest już w złym stanie.

9. W piątek 23.04. uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Główne uroczystości odbędą się w Gnieźnie.

10. Zapowiedzi drugie Mariusz Suchacz, kawaler z par Jeżewo i Weronika Kowalska, panna z par. Tutejszej – zamierzają zawrzeć związek małżeński. Kto zna przeszkody do zawarcia ślubu, zobowiązany jest przedstawić je w kancelarii parafialnej.

11. Bóg zapłać za ofiary, Gość Niedzielny, intencje