Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną dn. 5.05.2019 r.

1. Dziekuję serdecznie wszystkim parafianom i gościom którzy uczetniczyli w naszych uroczystościach odpustowych ku czci św. Floriana. W sposób szczególny dziekuję asyście procesyjnej, Druhom Strażakom z naszego powiatu, ministrantom, panu Organiście z chórkiem. Na ręce ks. Prałata Dziekana Żuromińskiego składam podziekowania kapłanom za obecnośc i za posługę w konfesjonale. Na koniec podziekowania za przewodniczenie uroczystości i za homilię – dla ks. kan Marek Wilczewski, dyr wydziału katechetycznego w Płocku.

2. W kościele w Polsce rozpoczął się Tydzień Biblijny. W tym czasie zachęcamy wszystkich do osobistej lektury słowa Bożego.

3. Próby komunije w tym tygodniu we wtorek i czwartek – dla 1 komunii o 17.30 , dla 2 komunii o 19.00

4. Jutro jeśli pogoda pozwoli rozpoczynamy prace remontowe dachu na naszym kościele parafialnym. W tym miejscu serdecznie dziękuję Pani architekt Jolancie Demskiej za wszelką pomoc w przygotowaniu całej dokumentacji do prac remontowych, oraz Panu Robertowi Moskalowi za sponsorowanie więźby dachowej.

8. Bóg zapłać za ofiary na tace gospodarcza, polecam Gościa , intencje