Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą, dn. 24.01.2021 r.

1. Ojciec Święty Franciszek ustanowił III Niedzielę Zwykłą – Niedzielą Słowa Bożego. Jej celem jest wzrost znajomości Pisma Świętego. Zachęcam do wylosowania sobie króciutkiego fragmentu z Biblii. Losy znajdują się pod ołtarzem. Potraktujmy to jako oosbiste słowo Boże dla siebie.

2. Biskup Płocki Piotr Libera zarządził, aby dzisiejsza niedzielabyła „Dniem solidarności z Chorwacją”, która została dotknięta kataklizmem trzęsienia ziemii. Po każdej Mszy św., przeprowadzamy zbiórkę datków do puszek na ten cel.

3. Jutro święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła Jezusa. Gorliwy faryzeusz i prześladowca pierwszego Kościoła, po tym, jak ukazał mu się zmartwychwstały Chrystus, został Jego uczniem i poświęcił resztę życia szerzeniu Ewangelii. Dzięki temu stał się apostołem narodów.

5. Dziś po mszy o 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci do 1 i 2 komunii.

6. Bóg zapłać za ofiary, zachęcam do prasy katolickiej, Intencje na kolejny tydzień