Ogłoszenia na III Niedzielę Zwykłą Rok C , 27.01.2019

1. Dziś po mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci z rodzicami z klas komunijnych 3 i 4, dla kandydatów do bierzmowania o 14.30.
  1. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – wyjazd do chorych od godz. 9.00.,
  2. W sobotę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na rozpoczęcie każdej Mszy Świętej pobłogosławimy świece, których blask ma wskazywać na Pana Jezusa – światłość na oświecenie pogan. Msze Święte o godz. 9:00 i 11:00. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji osób zakonnych, które posługują i pochodzą z naszej parafii. 2 luty to także pierwsza sobota, różaniec o 8.30, po mszy litania i adoracja NS.
  3. Za tydzień niedziela adoracyjna. Po mszy o 11.00 wystawienie, litania do Ducha Świętego i cicha adoracja do godz.15.50 zakończona koronką.
  4. W weekend schola będzie miała warsztaty muzyczne, które zakończymy w niedzielę małym występem Wieczorem Chwały po mszy o 16.00. Serdecznie zapraszamy.
  5. W atek zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Wszystkim rodzinom dziękuję za bardzo serdeczne i gościnne przyjęcie. Podsumowanie kolędy za tydzień w ogłoszeniach.
  6. Bóg zapłać za ofiary, Gość niedzielny, Intencje na kolejny tydzień