Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną dn. 12.05.2019 r.

1. Dziekuję serdecznie wszystkim którzy współtworzyli nasze uroczystości odpustowe ku czci św. Floriana. W sposób szczególny dziekuję asyście procesyjnej, druhom Strażakom, ministrantom, lektorom, panu Organiście z chórkiem, Pani Hani zakrystiance. Dziękuję także grupie osób która uczestniczyła w majowym i pieknym koncercie ewangelizacyjnym Grupy Dekalog z Przasnysza o godz. 17.00.

2. Jutro 13 maja – zapraszam na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie oraz majowe. Niestety bez procesji bo toczą się prace remontowe.

3. W następną niedzielę w naszej parafii uroczystości Pierwszej Komunii Świętej na Mszy św. o godz. 11.00. oraz 2 Komunia czyli Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych na mszy o godz.9.00.

4. Próby dla 1 komunii w poniedziałek i środę o godz. 17.30, we wtorek i czwartek dla 2 Komunii o godz. 18.00. Spowiedź komunijna dla dzieci i rodziców dla 1 komunii w sobotę od godz. 9.00, dla 2 komunii od godz. 9.30. Będzie 2/3 spowiedników.wtorek i środę,

5. Dla Grupy 1 i 2 komunii organizuję w sobotę dn. 1 czerwca pielgrzymkę dziękczynną do sanktuarium w Niepokalanowie. Tam Msza w kaplicy św. maksymiliana, zwiedzanie muzeum ojca Kolbe, muzeum strażackiego, pięknej bazyliki, zapoznanie się z historią Polski oglądając ruchomą panoramę Tysiąclecia. Z powrotem Mac Donald. Jest kilka miejsc wolnych.

6. W wakacje w dniach 19-20.07 (piątek – sobota) planuję pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie oraz okolic. Koszt około 300/350 zł. Bardzo proszę o zgłoszenia do końca maja.

7. Polecam Gościa , intencje.