Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą Rok A 02.02.2020

1. Witamy w naszej parafii nowego pana organistę – na razie na czas próby do świąt Wielkiej Nocy. Pan Organista Przemysław Lawrenc pochodzi z Bieżunia, uczy się w szkole organistowskiej w Płocku, ma już spore doświadczenie pracy w swojej prafii rodzinnej. Życzymy zdrowia, zadowolenia z pracy w naszej parafii, powodzenia na egzaminach w szkole organistowskiej i Bozych łask.

1. Dziś niedziela adoracyjna. Po mszy o 11.00 wystawienie i cicha adoracja do godz.15.50 zakończona koronką. W dniu Życia Konsekrowanego modlimy się szczeólnie w intencji osób zakonnych, pochodzących z naszej parafii. Prosimy o liczne i święte powołania do życia zakonnego w naszych rodzinach i we wspólnocie parafialnej.

2. We wtorek 28.01 zakończyłem kolędę. Wszystkim rodzinom dziękuję za bardzo serdeczne i gościnne przyjęcie. Szczegółowe sprawozdanie z kolędy i pracy duszpasterskiej za tydzień w ramach kazania. Za dwa tygodnie sprawozdanie gospodarcze.

3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – wyjazd do chorych od godz. 9.00.,

4. Spotkanie dla dzieci z rodzicami z klas komunijnych 3 i 4, po feriach 26 lutego.

5. W wakacje organizuję weekendowy wyjazd do Lwowa 24-26.07. Są jeszcze miejsca wolne. Program pielgrzymki na stronie parafialnej.

6. W ferie 18.02 wyjazd rekreacyjny dla scholi i ministrantów na Kurzą Górę. Tor tubingowy i lodowisko. Chętne inne dzieci zapraszam także na wyjazd. Zgłoszenia do przyszłej niedzieli.

7. Bóg zapłać za ofiary, Gość niedzielny, Intencje na kolejny tydzień