Ogłoszenia na Niedzielę Chrystusa Króla (24.11.2019r.)

1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata to ostatni akord roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem. Kościół obchodzi tę uroczystość w ostatnią niedzielę roku kościelnego dla podkreślenia, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie.

2. Za tydzień pierwsza niedziela adwentu i jednocześnie pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy o 11.00 wystawienie, litania loretańska i cicha adoracja do godz.15.50 zakończona koronką.

3. Do puszek na organizację Kościół w potrzebie zebraliśmy 214 zł.

4. Za misiąc święta, strojenie kościoła, mamy już ofiarodawców jedenj choinki do Kościoła, gdyby ktoś chciał ofiarować drugą to będzie do pary i tej jednej nie będzie już smutno. Rekoleckcje przed 3 niedzielą adwentu (13-15.12).

5. Jeśli najbliższa rodzina chce wiedzieć ile jest intencji pogrzebowych albo ile zostało to zapraszam do zakrystii. Można też zaproponować czy ustalić pewne terminy tych mszy gdyby rodzina miała takie zyczenie.

6. Po mszy o godz. 16.00. zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania.

7. Bóg zapłać za ofiary, Gość niedzielny, intencje