Ogłoszenia na Niedzielę CHRZTU PAŃSKIEGO 12 stycznia 2020

1. Dziś przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego. Ta Niedziela oficjalnie kończy okres  Bożego Narodzenia. Od jutra w liturgii rozpoczyna się tzw. okres zwykły – w ciągu roku. Jednak w naszej tradycji przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, zwanego u nas świętem Matki Bożej Gromnicznej, które bezpośrednio wiąże się z Bożym Narodzeniem.

2. Bóg zapłać za tacę gospodarczą. 0raz za 640 zł z Trzech Króli na cele misyjne.

3. Otrzymalismy podziekowania za wsparcie budowy sanktuarium BM w Płocku. Jest to kwota 2650 zł zebrana na zakończenie rekolekcji i przekazana siostrom przez ks. rektora Mieczysława Ochtyrę.

4. Porządek kolędy w tym tygodniu będzie następujący:

w poniedziałek kolędy nie ma

wtorek – ul. Szkolna od. P. Duda do P. Szkolmowskich

środa – ul. Szkolna od p. Kowalskich do p. Wawszczaków

czwartek – ul. Szkolna od p. Pieczkowskich do p. Kryszczaków

piątek – ul. Kasztanowa

sobota – ul. Cicha

poniedziałek 20.01 – od ul. Polnej do ul. Mazowiecka do p. Jacka i Marii Budzich

5. Polecam gościa – jak wychować na wierzące osoby, Intencje na kolejny tydzień