Ogłoszenia na Niedzielę św. Rodziny – (27.12.2020r.)

1. Ostatnia niedziela roku jest świętem Świętej Rodziny z Nazaretu. Wpatrując się w Maryję, Józefa oraz małego Jezusa uczmy się pogłębiać nasze rodzinne relacje i wzajemną miłość.

2. Zbliża się koniec trudnego kowidowego 2020 r. W czartek zapraszam na mszę św. o 16.00 po której będzie wystawienie NS. Będziemy dziękować Panu Bogu za każde dobro otrzymane w kończącym się roku i prosić o potrzebne łaski na Nowy Rok.

3. W piątek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą w porządku niedzielnym.

4. Za tydzień niedziela adoracyjna. Po sumie wystawienie, litania do Matki Bożej i cicha adoracja do godz.15.50 zakończona koronką.

5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca przypada 1.01, i z racji uroczystości wyjazd do chorych przekładam na sobotę od godz. 9.00.

6. Na WSD zebralismy w dzień św Szczepana 673 zł. Bóg zapłać.

7. Jak już informowałem odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą z racji kwarantanny narodowej przekładamy. Chciałym to jeszcze skonsultować, dlatego jutro w poniedziałek zapraszam Osoby z rady duszpasterskiej na spotkanie o godz. 18.00 na plebanii.

8. Zachęcam do włączenia się do akcji modlitewnej o powołania. Jest bardzo prosta wystarczy zadeklarować modlitwę w 1 konkretny dzień w nowym roku. Deklaracje zgłoszeniowe w zakrystii.

9. Bóg zapłać za ofiary na tacę, prasa katolicka. Intencje

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.