Ogłoszenia na Niedzielę św. Rodziny – (29.12.2019r.)

1. Dzisiejsza, ostatnia niedziela 2019 roku, jest świętem Świętej Rodziny Nazaretańskiej. Wpatrując się w Maryję, Józefa oraz małego Jezusa, łatwiej zrozumiemy nasze powołanie do życia w rodzinie.

2. Zbliża się koniec roku kalendarzowego 2019. Warto pochylić się nad radościami, sukcesami, ale także nad najtrudniejszymi momentami i doświadczeniami tego czasu. We wtorek w ostatnim dniu roku kalendarzowego na mszy o 16.00 będziemy dziękować Panu Bogu za wszystkie łaski i każde dobro otrzymane w kończącym się roku.

3. W środę w Nowy Rok, obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym.

4. Za tydzień niedziela adoracyjna. Po sumie wystawienie, litania do Matki Bożej i cicha adoracja do godz.15.50 zakończona koronką. W przyszły poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli Na każdej mszy pobłogosławimy kredę i kadzidło dla oznaczenia naszych mieszkań.

4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – wyjazd do chorych od godz. 9.00.

5. Na WSD zebralismy w dzień św Szczepana 944 zł. Bóg zapłać.

6 W tym tygodniu rozpocznę odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Msza św. z racji kolędy rano o 8.00, w sobotę o 9.00. Na stole powinniśmy przygotować: Krzyż, Pismo Święte, naczynie z wodą święconą, zapaloną świecę.

Porządek będzie następujący:

– w czwartek od 15.00 – ul. Wyzwolenia od p. Jana Stańczaka do p. St. Kowalskiego

– piątek od 15.00 ul. Wyzwolenia od p. Kowalskich do p. Sułkowskich

– sobota od 10.00 Parcele

7. Bóg zapłać za ofiary na tacę.

8. Intencje