Ogłoszenia na Niedzielę św. Rodziny – (30.12.2018r.)

1. W ostatnim dniu roku kalendarzowego 31.12 , podczas Mszy o godz. 10.00  będziemy modlić się za wszystkich zmarłych w 2018 r. Na mszy o godz. 16.00 będziemy dziękować Panu Bogu za wszystkie dni i każde dobro kończącego się roku.

2. We wtorek w Nowy Rok, obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym.

3. Przyszła niedziela to Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli oraz niedziela adoracyjna. Na każdej mszy pobłogosławimy kredę i kadzidło dla oznaczenia naszych mieszkań i na znak, że przyjęliśmy wcielonego Boga do naszego życia. Po mszy o 11.00 wystawienie, litania do Matki Bożej i cicha adoracja do godz.15.50 zakończona koronką.

4. Dziś po mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci z rodzicami z klas komunijnych, dla bierzmowanych o 14.30.

4. W tym tygodniu 4.01 pierwszy piątek miesiąca – wyjazd do chorych od godz. 9.00.

5. Przypada także pierwsza sobota – przed Mszą o 8.30 różaniec, po Mszy św. wytawienie , litania i 15 min adoracji (wg. Objawień MB przypomnianych w czasie rekolekcji).

6 W tym tygodniu rozpocznę odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą. Msza św. z racji kolędy rano o 7.30 Na stole powinniśmy przygotować: Krzyż, Pismo Święte, naczynie z wodą święconą, zapaloną świecę.

7. Bóg zapłać za ofiary na tacę. Gość niedzielny.

8. Intencje