Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Świętej dn. 16.06.2019 r.

1. Dzisiejsza Uroczystość Trójcy św. odkrywa przed nami tajemnice życia wewnętrznego samego Boga.

2.W środę o godz. 8.00 odprawimy Mszę św. dziękczynną za miniony rok szkolny. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli wraz z p. Dyrektor na wspólne dziękczynienie. We wtorek na godz. 16.30 zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania ze spowiedzi. Będzie to też okazja aby duchowo przygotować się do Bożego Ciała.

3. W czwartek Uroczystośc Njaświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa czyli Boże Ciało. Zapraszam i zachęcam do czynnego udziału w procesji, aby w ten sposób wyrazić swoją wiarę i przynależność do Kościoła. Zapraszam asystę procesyjną, dziewczynki do sypania, ministrantów oraz druhów strażaków. W tym roku procezja będzie szła ulicami – Wyzwolenia, Szkolną, Żuromińską i Mazowiecką. Proszę o wzajemną, sąsiedzką pomoc podczas przygotowawywania ołtarzy, przystrojenie balkonów i okien na czas procesji, szczególnie pamiętajmy w tym dniu o Mszy św. z niej bowiem to Święto Eucharystii wyrasta, pozwala radować się Bogiem obecnym wśród nas na ulicach miasta i prosić o błogosławieństwo  dla naszych domów i naszych rodzin. Msza o 16.00 odwołan

6. W czasie miesięcy wakacyjnych (lipiec i sierpień) będzie porządek wakacyjny mszy św – tzn. nie będzie mszy św. o godz. 16.00.

7. Bóg zapłać za ofiary na tace, polecam Gościa , intencje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.