Ogłoszenia na Niedzielę Wniebowstapienia Pańskiego dn. 02.06.2019 r.

1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która kończy 40-dniowy okres ukazywania się Zmartwychwstałego i umacniania w wierze Apostołów, pomaga nam lepiej zrozumieć zapewnienie Jezusa: idę do Ojca przygotować wam miejsce. Żyjemy nadzieją, że kiedyś wszyscy dzięki naszej wierze spotkamy się w niebie w domu Ojca, razem z naszym Zbawicielem.

2. Dziś także w Święto Dziękczynienia dziękujemy za pontyfikat św. Papieża Jana Pawła II i za 33 lata posługi biskupiej Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, prosząc o jego rychłą beatyfikację.

3. Z okazji wczorajszego dnia dziecka wszystkim najmłodszym życzymy radości, usmiechu na twarzy, jak najlepszych ocen na koniec roku i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

4. Dziś 1 niedziela m-ca – po sumie procesja, litania do NSPJ i cicha adoracja do godz. 15.50. Zapraszam asystę i dziewczynki od 1 i 2 komunii.

5.  Wyjazd do chorych w 1 piątek od godz. 9.00.

6. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego, w tym dniu także na Mszy o 11.00 – modlitwa o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników i obrzęd poświęcenie pól.

7. Zbliża się także Boże Ciało – w tym roku procezja będzie szła ulicami – Wyzwolenia, Szkolną, Żuromińską i Mazowiecką.

8. Jesli ktoś ma w dobrym stanie zabawki lub inne ciekawe drobiazgi które chciałby przekazać na loterię fantową w czasie szkolnego pikniku 16.06 to prosimy o przyniesienie do zakrystii kościoła.

9. Bóg zapłać za ofiary na tace gospodarcza, polecam Gościa , intencje.