Ogłoszenia na NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 21.04.2019

1.  . Pragnę gorąco podziękować wszystkim za przygotowanie naszego parafialnego kościoła do przeżywania najważniejszych świąt chrześcijańskich: za trud jego sprzątanie w środku i wokół niego pani zakrystiance Hani , przedstawicielom ulic Wyzwolenia i Wiatracznej oraz Parcel za przygotowanie pięknych, estetycznych dekoracji, lektorom, panu Organiście Piotrowi wraz z chórem, służbie liturgicznej za czynne zaangazowanie w liturgii na czas Triduum Paschalnego, grupie młodzieży i scholi za modlitewną adorację w piątek. Wszystkim którzy włączyli się i prowadzili adoracje podzielone na poszczeólne ulice naszej parafii.

Dziękuję za wartę honorową i czuwanie druhom strażakom z naszej OSP. Bóg zapłać. Niech Wam wszystkim dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski.

2. ŻYCZENIA WIELKANOCNE BISKUPA PŁOCKIEGO

6. z bierzących informacji – w Poniedziałek Wielkanocny msze św. wg porządku niedzielnego. W tym dniu tradycyjnie zbieramy ofiary na WSD.

7. za tydzień Niedziela Miłosierdzia, po mszy o 16.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

8. Spotkanie komunijne po mszy o 11.00. Bóg zapłać za ofiary., polecam Gościa niedzielnego, intencje