Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną dn. 19.05.2019 r.

1. Nasza parafia przeżywa dziś ważne i piękne uroczystości. Na tej mszy św. uczestniczymy w Odnowieniu Przyrzeczeń Chrzcielnych klas czwartych naszej szkoły. Na Mszy św. o godz. 11.00 uroczystość Pierwszej Komunii Świętej klasy trzeciej. Dziekuję serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangazowanie w przygotowanie tych uroczystości aby wypadły jak najlepiej i od strony zewnętrznej i przede wszystkim od strony duchowej. Dziekuję za obecność pani Dyrektor i wychowawczyniom klas komunijnuych.

2. Dzieci komunijne przeżywać będą „Biały Tydzień” podczas Mszy Św. od poniedziałku do piątku o godz: 17:00.

3. W miesiącu maju odziennie radośnie głosimy chwałę Matki Bożej w czasie nabożeństw majowych w po mszy o godz. 17:00. W tym tygodniu będzie to szczególnie uroczyści bo z udziałem dzieci komunijnych

4. W środę 22 maja – zapraszam na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

5. Grupy komunijna jedą z rodzicami na pielgrzymkę dziękczynną do Niepokalanowa w przyszłą sobotę 1.06. Zostało 1 wolne miejsce.

6. W wakacje w dniach 19-20.07 (piątek – sobota) planuję pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie oraz okolic. Bardzo proszę o zgłoszenia do końca maja.

7. Trwają prace remontowe przy naszym kościele. Pogoda w tym tygodniu bardzo utrudniała i psuła pracę. Mam nadzieję że do końca maja większość prac remontowych będzie już zrobiona.

SŁOWO RADY STAŁEJ KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI PRZED WYBORAMI DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

8. Bóg zapłać za ofiary, polecam Gościa , intencje