Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną dn. 26.05.2019 r.

1.  W dniu dzisiejszym w modlitwach szczególnie pamiętamy o naszych mamach z okazji ich święta. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór macierzyńskiego serca, nieustannie wyprasza potrzebne dary, a wdzięczność i miłość najbliższych zawsze radują Wasze serca.

2. Zapraszam do udziału w ostatnich już w tym tygodniu nabożeństwach majowych.

3. Za tydzień 1 niedziela – adoracyjna – po sumie procesja (o ile pozwolą prace remontowe) i cicha adoracja do godz. 15.50. Zapraszam asystę i dziewczynki od 1 i 2 komu nii.

4. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5. Grupa komunijna jedzie z rodzicami na pielgrzymkę dziękczynną do Niepokalanowa w przyszłą sobotę 1.06. Wyjazd o godz. 7.30. spod kościoła.

6. W wakacje w dniach 19-20.07 (piątek – sobota) planuję pielgrzymkę do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie oraz okolic. Bardzo proszę o zgłoszenia do końca maja.

7. Dziś dzień wyborów do parlamentu Europejskiego. Osoby uprawnione zachęcam do uczestnictwa.

8. Bóg zapłać za ofiary, polecam Gościa Niedzielnego