Ogłoszenia na VII Niedzielę Zwykłą 24.02.2019 r.

1. Dzisiejsze ofiary na WSPARCIE DZIEŁA ROZBUDOWY SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

2. W tym tygodniu tłusty czwartek. Powoli kończy się czas karnawału. W przyszłym tygodniu już środa popielcowa i czas wp.

3. Pierwszy piątek miesiąca – wyjazd do chorych od godz. 9.00. Spowiedż od 15.30.

4. Przypada także pierwsza sobota – o 8.30 różaniec, Msza św. o 9.00, wytawienie , litania i adoracja. Zaprszam po adoracji na spotkanie członków wszystkich Kół Żywego Różańca.

5. Za tydzień niedziela adoracyjna. Po mszy o 11.00 wystawienie, litania do Ducha Świętego i cicha adoracja do godz.15.50 zakończona koronką.

6. Dziś po mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci z rodzicami z klas komunijnych 3 i 4. Kandydatów do bierzmowaniazapraszam o 14.30.

7. Bóg zapłać za ofiary. Gość Niedzielny, intencje.