Ogłoszenia na VIII Niedzielę Zwykłą Rok C 03.03.2019

1. Tydzień temu NA WSPARCIE DZIEŁA ROZBUDOWY SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA zebraliśmy 998 zł.

2. Dzisiaj w ostatnich dniach karnawału Kościół w Polsce rozpoczyna Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Problem alkoholizmu dotyka wiele milionów naszych rodaków. Zachęcamy do modlitwy i podjęcia dzieł miłosierdzia celem wspierania osób pragnących wyzwolenia się z nałogu.

3. Dziś niedziela adoracyjna. Po mszy o 11.00 wystawienie, litania do św. Józefa i cicha adoracja do godz.15.50 zakończona koronką.

4. W środę przypada Popielec i rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msze Święte w Popielec w naszym kościele o godz. 10.00, i 17.00.

5. Zchęcam do licznego udziału w nabożeństwach pasyjnych: droga krzyżowa w piątek o godz. 10.00 i 16.30 z udziałem dzieci i młodzieży. Gorzkie żale w niedzielę co tydzień po innej mszy św.

6. Pierwsze zapowiedzi. Związek małżeński pragną zawrzeć -Katarzyna Zasłony panna z par, Chamsk i Maciej Zieliński kawaler z par. Lutocin. Kto zna przeszkody do zawarcia teo małżeństwa jest zobowiazany przedstawić je w kancelarii.

7. rekolekcje przed 4 niedzielą 29-31 marca

8. Bóg zapłać za ofiary na tace gospodarczą. Gość Niedzielny, intencje.