Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą dn. 21.06.2020 r.

1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszystkich czcicieli Najświętszego Serca zapraszam do modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych w dzień powszedni po Mszy Św. Wieczorowej.

2. Jutro w poniedziałek przypada 22 dzień miesiąca – zapraszam na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia połączone z czerwcowym po mszy o 17.00.

3. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

4. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. Ciesząc się narodzinami Świętego Jana Chrzciciela, warto zastanowić się nad swoim życiem, nad zgodnością naszych czynów, słów i postaw z wyznawaną przez nas wiarą i pobożnością.

5. W piątek o godz. 8.00 msza św. na zakończenie roku szkolnego. Podczas Mszy Świętej podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i zdrowe wakacje

7. Został już zakupiony nowy baldachim procesyjny w sklepie Ubranowicz Haft. Ofiarodawcom którzy złożyli ofiary składam serdeczne podziekowania. Za tydzień poświęcimy go, a w 1 niedzielę lipca, niedzielę adoracyjną użyjemy w procesji

8. Za tydzień pielgrzymka rowerową do św. Antoniego w Ratowie. Wyjazd o 14.00 – powrót około 19.00). Na miejscu modlitwa, zwiedanie i grilowanie.

9. Od przyszłej niedzieli porządek wakacyjny – tzn. nie będzie mszy św. o godz. 16.00.

10. Bóg zapłać za ofiary na tace, polecam Gościa , intencje