Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą dn. 30.06.2019 r.

1. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi świętej od godz. 16:30 W przyszłą niedzielę przypada niedziela adoracyjna, zapraszam asyste procesyjną, dziewczynki do sypania, po mszy św. wystawienie, litania do Przenajświętszej Krwi naszego Zbawiciela (Lipiec w dawnej tradycji Kościoła poświęcony był czci), procesja, cicha adoracja do godz.15.00, zakończona koronką i błogosławieństwem.

2. Wyjazd do chorych w piątek od 9.00.

3. Dzieci w ciągu roku szkolnego zbierały niedzielne karteczki. Te które oddały zeszyty z karteczkami trzeba pochwalić bo mają wszystkie lub prawie wszystkie karteczki. To bardzo dobrze świadczy tez o rodzicach, którzy dbają o to i sami dają dobry przykład. Drobne słodkie nagrody do odebrania w zakrystii po mszy św. (dla rodziców)

4. Najbardziej systematyczni ministranci w tym roku szkolnym to : Julka Krzesińska, Maciej Konik oraz Krzysztof Kalkowski. Gratulacje I niech wasz zapał w służeniu Panu Bogu nie stygnie.

4. Uroczystości komunijne za rok w niedziala 24.05.

5. Bóg zapłać za ofiary na tace, polecam Gościa , intencje