Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą dn. 05.07.2020 r.

1. Dziś niedziela adoracyjna, zapraszam asystę procesyjną, dziewczynki do sypania, po mszy św. o 11.00 wystawienie, litania do błog Klary, procesja, cicha adoracja do godz.15.00, zakończona koronką i błogosławieństwem.

2. Najbardziej systematyczni ministranci w tym roku szkolnym to : Krzysztof Kalkowski 99 pkt, Maciej Konik 86, Dawid Rak 80, Mateusz Olewnik 72 oraz Szymon Koziarski 71. Gratulacje dla najlepszych i zyczenia aby wasz zapał w służeniu Panu Bogu nie słabł ale się zwiększał.

3. Przed rozpoczęciem procesji poświęcimy nowy zakupiony baldachim. Na baldachim złożyli się ostatecznie Panowie z Asysty noszący baldachim. Ofiary 5 anonimowych rodzin przeznaczyłem na choragiew JPII. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne podziekowania.

4. Bóg zapłać za ofiary na tace, polecam Gościa , intencje