Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą dn. 12.07.2020 r.

1. Niech trwające wakacje będą okazją do odpoczynku. Jednocześnie nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej, która jest źródłem ożywczej łaski, przynosi pokój i duchową radość.

3. Dziś w Żurominie ingres nowego Dziekana ks dr Tomasza Kadzińskiego na mszy św. o godz. 12.00. Polecajmy go w naszych modlitwach osobistych prosząc o Boże prowadzenie i błogosławieństwo,

4. Jutro przypada 13 dzień miesiąca. Po mszy o 17.00 – różaniec i procesja fatimska.

5. Do parafii dotarła chorągiew procesyjna z drzewcem, piękna dwustronnie haftowana, z jednej strony wizerunek JPII, druga strona z herbem papieskim. Zdjęcia na stronie parafialnej fb. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne podziekowania. Poświęcenie w 1 niedzielę sierpnia.

6. Bóg zapłać za ofiary na tace gospodarczą, polecam Gościa , intencje