Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą dn. 14.07.2019 r.

1. W dniach 21- 27.07 będziemy obchodzić w Polsce XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem “Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”. Z tej racji w przyszłą niedzielę po Mszach o 9.00 i 11.00 odbędzie się poświęcenie naszych pojazdów na ulicy przed kościołem. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy. Szczegółowe info w gablocie przed kościołem.

2. Wyjazd na pielgrzymkę do Krakowa w piątek o godz. 5.00. Zbiórka 15 mnut wcześniej. Proszę nie zaspać 😊 Owocem tej pielgrzymki będą relikwie błog Matki Klary Szczęsnej, które otrzymuje nasza parafia na stałe.

3. Zapowiedzi drugie: Milena Zalewska panna z par. Chamsk i Łukasz Sosnowski – kawaler z par. Zieluń.

4. Prośba o porządek przy składowaniu plastikowych butelek, (jesli je zgnieciemy, one zajmują wtedy dużo mniej miejsca I będą się miesciły w kontenerze, a nie wokół). Ktoś może posłucha.

4. Bóg zapłać za ofiary na tace gospodarczą, polecam Gościa , intencje.