Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą dn. 19.07.2020 r.

1. W dniach 19- 26.07 będziemy obchodzić w Polsce XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Św. Krzysztof, męczennik z połowy III wieku, to patron kierowców i podróżujących, orędownik w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Może warto pamiętać o nim podczas wakacyjnych podróży, prosić go o opiekę, aby szczęśliwie i cało powrócić do domu. Z racji wspomnienia tego Świętego, tradycyjnie pobłogosławimy nasze pojazdy mechaniczne i będziemy się modlili o roztropne ich wykorzystywanie. Po Mszach o 9.00 i 11.00 odbędzie się poświęcenie naszych pojazdów na ulicy przed kościołem. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy. Więcej info w gablocie przed kościołem.

2. W środę 22 dzień miesiąca – po mszy o 17.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. Modlitewniki pielgrzyma duchowego w zakrystii za dobrowolną ofiarą na rzecz pielgrzymki.

4. Podaje wcześniej sierpniowe terminy spotkań dzieci przygotowujących się do I i II Komunii. Zapraszam dn. 6 i 7 sierpnia dzieci do I komunii oraz 13 i 14 sierpnia do II komunii. Spotkania na godz. 18.00. Jesli ktoś ma jakiś wyjazd lub ma inne przeszkody proszę o zgłoszenie i kontakt.

5. Bóg zapłać za ofiary na tace, polecam Gościa , intencje