Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą dn. 21.07.2019 r.

1. Zgodnie z zapowiedzia dziś po mszach św. odbędzie się poświęcenie naszych pojazdów. Każdy kierowca otrzyma breloczek i modlitwę do św. Krzysztofa. Znakiem krzyża i modlitwą zaczynajmy jazdę samochodem, abyśmy szczęśliwie i bezpiecznie jechali i wracali do naszych domów. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone dla organizacji MIVA Polska która zakupuje pojazdy dla misjonarzy. Za tydzień bedzie gościł misjonarz z Peru. – ks. Paweł Sprusiński.

2. Jutro 22 dzień miesiąca – Msza o 19.00 I nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. We wtorek w naszej parafii odbyły się miedzyparfialne rozgrywki piłkarskie. Nasi ministranci byli najlepsi pokonując Poniatowo i Pułtusk. Gratulacje. 4. Modlitewniki pielgrzyma duchowego w zakrystii

6. Wróciliśmy z pielgrzymki do Krakowa cali i zdrowi. W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia odprawiałem mszę sw. za parafian z dzisiejszej niedzieli.

6. Bóg zapłać za ofiary na tace, polecam Gościa , intencje