Ogłoszenia na XVII niedzielę zwykłą (29.07.2018r.)

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź od 16.30. Od tej godziny w te dni będę w konfesjonale.
  2. Wyjazd do chorych w piątek od 9.00.
  3. Za tydzień niedziela adoracyjna – po sumie procesja i cicha adoracja do godz. 15.50. Zapraszam asystę.
  4. W środę rozpoczniemy m-c sierpień, który jest miesiącem ważnych dla Polski rocznic i wydarzeń, wśród których pierwszym jest 74 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Od 1984 r. sierpień obchodzony jest jako miesiąc trzeźwości, do czego zachęca nas jak co roku Episkopat Polski.
  5. Za 8 dni – dokładnie 6.08 rusza Płocka Pielgrzymka na Jasną Górę. Warto zapisać się i wyruszyć w grupie brązowej do Częstochowy. Zachęcam młodzież z naszej parafii. Można też pielgrzymować duchowo – dla tych osób modlitewnik pielgrzyma duchowego. W czasie trwania pielgrzymki po mszy wieczornej będziemy modlić się pielgrzymów.
  6. W ostatnią niedzielę przy okazji poświęcenia pojazdów zebraliśmy 390 zł. Kwota ta będzie przekazana dla organizacji MIVA Polska która zakupuje pojazdy dla misjonarzy.
  7. Podziękowania dla P. Sławka Budzicha – za profesjonalne odnowienie naszej gabloty na ogłoszenia.
  8. Prasa katolicka – Gość niedzielny, bezpłatnie Miłujcie się (o cudzie eucharystycznym w Legnicy)
  9. Bóg zapłać za ofiary. Za tydzień taca gospodarcza.