Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą dn. 26.07.2020 r.

1. Zgodnie z zapowiedzią dziś po mszach św. odbędzie się poświęcenie naszych pojazdów. Każdy kierowca otrzyma rybkę – znak wiary chrzescijańskiej i modlitwę do św. Krzysztofa. Znakiem krzyża i modlitwą zaczynajmy jazdę samochodem, abyśmy szczęśliwie i bezpiecznie jechali i powracali do naszych domów. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone dla organizacji MIVA Polska która zakupuje pojazdy dla misjonarzy.

2. W piątek i sobote w naszej parafii odbędą się warsztaty cyrkowo – ekologiczne dla dzieci i młodzieży. Zapraszam od klasy 3 SP wzwyż. Z dziećmi mogą przyjść też rodzice. Zapraszam w piątek od 19.00 do 20.00. oraz w sobotę od 10 do 16.00. Zajęcia w salce katechetycznej oraz na placu przed budynkiem. Każdy uczestnik na koniec otrzyma zabawkę wykonaną przez siebie. Zgłoszenia na. Fb

3. W sobotę przypada 1 sobota miesiąca, po mszy o 16.00 odmówimy litanię do MB. W tym dniu mija 76. rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Poległym za wolność Ojczyzny jesteśmy winni naszą modlitewną pamięć.

4. Za tydzień przypada niedziela adoracyjna. Zapraszam asyste procesyjną, po mszy św. poświęcenie Chorągwi św. JPII , wystawienie, modlitwa i procesja, cicha adoracja do godz.15.00, zakończona koronką i błogosławieństwem.

5. Dziś przeżywamy odpust w Dłutowie ku czci św. Anny. To patronka wielu kobiet. Wsród nich jest nasza pani kościela Hania Cechowska. Zyczymy jej dużo sił, zdrowia, Bożego błogosławieństwa na każdy dzień oraz wszystkim innym solenizantkom.

6. Bóg zapłać za ofiary na tace, polecam Gościa , intencje