Ogłoszenia na XVIII niedzielę zwykłą (05.08.2018r.)

1. Dziś pierwsza niedziela m-ca, niedziela adoracyjna. Po sumie Litania do MB, procesja i cicha adoracja do godz. 15.50. Zapraszam asystę.

1. Jutro święto Przemienienia Pańskiego. Odpusty w Parafii w Bieżuniu i Zieluniu. U nas w parafii msze św. normalnie. Z racji pielgrzymki od jutra do 14.08. po Mszy o 17.30 będziemy łączyć się duchowo i modlić się za pielgrzymów. Zostały jeszcze modlitewniki duchowe. Za symboliczną ofiarę 1 zł można je odebrać w zakrystii.
  2. Rozpoczął się miesiąc sierpień – miesiąc abstynencji. Przez pamięć o wielkich dziełach, które Bóg dokonał w naszym narodzie w tym miesiącu, a także odpowiadając na apel Kościoła, powstrzymajmy się od spożywania napojów alkoholowych. Może warto podjąć ciekawą patriotyczną inicjatywę 100 dni w abstynencji na 100 dni do Dnia Niepodległości. Robimy to nie tylko dla siebie ale także w intencji kogoś.
  3. Bardzo dobrą, gorliwą grupą w naszej parafii są ministranci i ministrantki. Z punktacji za miesiąc lipiec najbardziej gorliwą jest Julka. W najbliższą sobotę udajemy się z ministrantami na spływ kajakowy i ognisko do Zielunia.
  4. Podziękowania dla P. Henryka Wojciechowskiego za prace porządkowe przy naszym cmentarzu.
  5. Gość niedzielny – o abstynencji, pod chórem bezpłatne gazety do zabrania i czytania.