Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą dn. 02.08.2019 r.

1. Rozpoczęliśmy sierpień. To miesiąc dla nas szczególny tak pod względem religijnym, jak i historycznym. Wczoraj 76 rocznica wybuchu powstania warszawskiego, 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej i 100 lecie Cudu nad Wisłą (bitwy warszawskiej). Sierpień to także miesiąć pielgrzymkowy. Od 6.08 do 14.08. po Mszy wieczorowej będziemy włączać się w modlitwę duchowej pielgrzymkę z tymi, którzy podjęli trud wyjścia na pątnicze szlaki.

2. Dziś niedziela adoracyjna. Po mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie Chorągwi św. JPII , wystawienie, modlitwa i procesja, cicha adoracja do godz.15.00, zakończona koronką i błogosławieństwem.

3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz.16:30. 8. Objazd chorych i starszych osób od godz: 9:00.

4. W czwartek i piątek o godz. 18.00 spotkania dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Za tydzień 13 i 14 sierpnia do II komunii.

5. W czwartek, 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego. Odpusty w parafii w Zieluniu i Biezuniu.

6. Z poświęcenia pojazdów z racji św. Krzysztofa zebralismy tydzień temu 490 zł. Bóg zapłać. Rok temu było 440 zł.

7. Podziekowania za prace przy bramie cmentarnej dla Pana Jerzego Olewnika oraz jego współpracowników. W tym miesiącu mają rozpocząć się prace na parkingu przed cmentarzem, gdzie będzie położona kostka.

8. W niedzielę 23 sierpnia nasze dożynki prafialne na Mszy św. o godz. 12.00.

9. Bóg zapłać za tacę gospodarcza, Polecam Gościa Niedzielnego, intencje.