Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą dn. 04.08.2019 r.

1. Dziś pierwsza niedziela m-ca. Po sumie wystawienie NS, Litania do błog Klary Szczęsnej, procesja i cicha adoracja do godz. 15.00. zakończona koronką i błogosławieństwem. Zapraszam asyste procesyjną, ministrantów, dziewczynki do sypania.

2. W najbliższą sobotę zapraszam na rodzinną rowerową pielgrzymkę do błog. Matki Klary do Lubowidza. To około 20 km. Oczywiście jesli będą chętni, i przy dobrej pogodzie. Wyjazd o god. 9.00. spod koscioła. Powrót około 15.00.

3. Nasz gość misjonarz ks. Paweł dziekuje jeszcze raz za zaproszenie i złożone ofiary na swoją misję – z tacy 1099 złotych, oraz 200 dolarów w kopercie. Razem po przeliczeniu daje 1867 zł. Bóg zapłać.

4. We wtrek święto Przemienienia Pańskiego. Odpusty w Parafii w Bieżuniu i Zieluniu. W tym dniu rozpoczyna się PPP na Jasną Górę. Z tej racji od 6 sierpnia do 14.08. po Mszy o 17.00 będziemy dodatkowo modlić się za pielgrzymów.

5. Zapowiedzi pierwsze: Marcin Beifuss, kawaler z par. Chamsk i Magdalena Montowska, panna z par. Zielona. Kto zna przeszkody zobowiązany jest zgłosić je do kancelarii parafialnej.

6. Mamy piękną reprezentacyjną ulicę. Warto o tą wizytowkę dbać. Stąd prośba o właściwe składowanie plastikowych butelek, (jesli je zgnieciemy, one zajmują 4 razy mniej miejsca I będą się miesciły w kontenerze, a nie wokół).

7. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą, Polecam Gościa Niedzielnego, intencje