Ogłoszenia na XX niedzielę zwykłą (16.08.2020r.)

APEL PRZEWODNICZĄCEGO KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI O POMOC DLA MIESZKAŃCÓW BEJRUTU

1. W przyszłą niedzielę 23.08 nasze parafialne dożynki – będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony oraz odbędzie się mały rodzinny festyn. Główna msza św. o godz. 12.00. Przewodniczyć jej będzie ks. kan Tadeusz Kozłowski – oficjał sądu biskupiego w Płocku. Niestety z racji pandemii i zwiększenia liczby zakażonych w naszym powiecie nie mamy pozwolenia na sprzedaż kiełbasek i ciast oraz na naszą parkingową potańcówkę. Festyn będzie ograniczony ale chcemy go zorganizować i wspólnie świętować zachowując środki bezpieczeństwa. Od 16.00 na plac przed kościołem zapraszamy najmłodszych – będą zabawy i konkursy z małymi nagrodami. Od godz około 17.00 będzie koncert muzyki religijnej – koncert ewngelizacyjny. Każdy kto przyjdzie ma szansę wykupić los w cenie przystępnej 10 zł. (dzieci 5 zł). Na koniec spośród wykupionych losób będą rozlosowane nagrody rzeczowe.

W tym roku zamiast ciast prosimy o ofiarowanie i przynisienie do piątku fantów rzeczowych (nowych lub w dobrym stanie) – Fanty rzeczowe posłużą jako nagrody 🙂 Dochód z losów będzie przeznaczony na wyjazd dzieci w październiku po nabozeństwach różańcowych.

2. W sobotę po mszy o 17.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. Chcemy żeby nasz kościół i otoczenie wyglądały ładnie. Dlatego zapraszam w poniedziałek i wtorek na godz. 19.00 do czynu społecznego przy ogrodzeniu kościelnym. Przychodzimy z metalową szczotką do czyszczenia i pędzelkiem do malowania.

4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

5. Bóg zapłać za ofiary na tacę

6. Intencje