Ogłoszenia na XXIII niedzielę zwykłą (08.09.2019 r.)

1. W naszym kościele dziś tylko jedna Msza. Po błogosławieństwie ruszamy w pielgrzymce do Żuromina na uroczystości odpustowe. Głównej Mszy św. o godz.12.00. będzie przewodniczył Bp M. Milewski. Zapraszam wszystkich którym wiek i stan zdrowia pozwala do licznego udziału w naszej pielgrzymce.

2. W sobotę 14 września o godz. 8.00 wyjazd do Rostkowa na diecezjalną pielgrzymkę do św. Stanisława Kostki patrona dzieci I młodziezy. Mam zapisanych 12 osób, miejsc jeszcze 8 wolnych. Serdecznie zapraszam. Koszt 20 zł.

3. Za tydzień na Mszy Św. O 11.00. poświęcenie nowych tornistrów z książkami i zeszytami najmłodszych uczniów. Zapraszam.

4. Za tydzień w 3 niedzielę września składamy ofiary do puszek na cele KRDP.

5. W piatek 13 nabożeństwo fatimskie. W sobotę 14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza św. o 18.00.

6. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą. Intencje