Ogłoszenia na XXIV niedzielę zwykłą (15.09.2019 r.)

1. Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy wzięli udział pielgrzymce na odpust w Żurominie. Z racji niesprzyjającej pogody było nas mniej w tym roku, około 80 osób. Wszystkim Bóg zapłać.

2. W środę 18.09 przypada liturgiczna uroczystość ku czci św. St. Kostki. – patrona dzieci i młodzieży. Ponieważ jest to środek tygodnia dlatego zapraszam na specjalne nabożeństwo ku czci św. Stanisława w piatek o godz 17.30. Wszystkie dzieci i młodzież z naszej parafii niech czują się zaproszeni. Będą konkursy z nagrodami.

2. W niedzielę 22.09 – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia po mszy o 16.00.

4. Spotkanie dla dzieci komunijnych (3 kl.) wraz z rodzicami za tydzień po mszy o godz. 11.00. Dla klas 4 do Komunii Generalnej za dwa tygodnie 29 września po mszy o godz. 11.00. A po mszy o 16.00 (29.09) zapraszam kandydatów do bierzmowania. (uczniowie I klasy ponadpodstawowej oraz klasy 8 )

5. Rada gospodarcza w poniedziałek o godz.19.00

6. W zakrystii jest do nabycia kalendarz rolnika na 2019 r. w cenie 25 zł .

7. Kościół przeżywa dzisiaj również dzień modlitwy w intencji środków społecznego przekazu. Zachęcamy do korzystania z szerokiej oferty wydawnictw i mediów katolickich. Przy wyjściu możemy złożyć do puszek ofiary na KRDP.

8. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego. Pod chórem na stoliku gazety bezpłatne, które możemy zabrać.

9. Intencje