Ogłoszenia na XXIX niedzielę zwykłą (18.10.2020r.)

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w kościele Tydzień Misyjny przezywany pod hasłem „Oto ja, poślij mnie”.  W tym tygodniu odkrywamy naszą odpowiedzialność za Kościół na całym świecie, wspieramy misjonarzy i misjonarki naszą modlitwa i ofiarą. W niedzielę misyjną taca jest przeznaczona w całości na cele misyjne. Dziś nabożeństwo różańcowe przed mszą o 15.30. w intencji pracy misyjnej kościoła.

2. W czwartek 22 dzień miesiąca. Po mszy św. nabożeństwo do BM .

3. W ostatnią niedzielę października czyli za tydzień w liturgi Uroczystość rocznicy poświęcenia naszego Kościoła.

4. Na Fundację DNT do puszek młodzież zebrała 353 zł., ze sprzedaży papieskich kremówek zyskaliśmy na czysto 500 zł – dokładam je do wyjazdu różańcowego.

5. W 3 niedzielę października odbywa się zawsze w całej Polsce tzw liczenie wiernych – obecnych na msz świętej i przystępujących do komunii św. Odwołane.

6. Wywóz śmieci z cmentarza będzie wtedy gdy zapełnimy do pełna drugi kontener.

7. Bóg zapłać za ofiary. Gość. Intencje