Ogłoszenia na XXVI niedzielę zwykłą (29.09.2019 r.)

1 Dziś po mszy o 11.00 spotkanie dla dzieci z klas 4 do Komunii Generalnej wraz z rodzicami. A po mszy o 16.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. (uczniowie I klasy ponadpodstawowej oraz klasy 8 )

2.We wtorek zaczyna się miesiąc październik. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych, które w naszym kościele będziemy celebrowali o godz. 16.30. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach. Dzieci od wtorku będą losowały figurkę, która stoi na ołtarzu. Za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny. Korzystajmy z tych duchowych dobrodziejstw, jakimi Kościół nas obdarza.

3.  Październik będzie w Kościele powszechnym nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. Serdecznie zachęcamy do modlitwy za misje.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od 16.15. Wyjazd do chorych jak zawsze w piątek od 9.00.

5. Za tydzień niedziela adoracyjna – po sumie procesja (ostatnia w tym roku)i cicha adoracja do godz. 15.30. zakończona nabożeństwem różańcowym. Zapraszam asystę.

6. Bóg zapłać za ofiary, intencje.