Ogłoszenia na XXVII niedzielę zwykłą (06.10.2019 r.)

1. W dzisiejszą niedzielę Pan Jezus podkreśla nieocenioną moc wiary. W październikowym czasie modlitwy różańcowej, rozważając tajemnice z życia Chrystusa i Matki Bożej, odradzamy i umacniamy naszą wiarę. Niech nikogo z nas nie zabraknie na różańcowych nabożeństwach. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do soboty na godz. 16.30. Tym zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach.

2. Dziś niedziela adoracyjna – po sumie procesja i cicha adoracja do godz. 15.30. Na zakończenie nabożeństwo różańcowe. Zapraszam asystę.

3. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Tzw. Dzień Papieski. Ofiarą do puszek będziemy wspierać fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Będziemy także z młodzieżą sprzedawać papieskie kremówki. Dochód na cele scholi i ministrantów.

4. Za tydzień 13 października nabożeństwo Fatimskie. Po mszy o 16.00 różąniec i procesja fatimska.

5. Od dziś można zapisywać na wypominki jednorazowe i roczne.

6. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą. Gość Niedzielny, Intencje