Ogłoszenia na XXVIII niedzielę zwykłą (11.10.2020r.)

1. W dzisiejszą niedzielę kolejny raz w naszym kraju obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. To dzień szczególnej wdzięczności Bogu za wieloletnią posługę papieża Polaka, a jednocześnie prosimy o jego wstawiennictwo, abyśmy wytrwali na wytyczonej przez niego drodze. Swoimi ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Za ofiary dziekujemy. Młodzież wraz z dorosłymi rozprowadza papieskie kremówki po 5 zł. Jedna osoba może kupić maksymalnie 4 sztuki. Dochód na wyjazd po różańcu.

2. We wtorek 13 października ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Po różańcu procesja fatimska i po niej Msza św.

3. W środę, 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy nauczycieli i wychowawców naszą życzliwością, a przede gorącą modlitwą. Wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wszystkim związanym z edukacją z naszej parafii oraz pracownikom emerytowanym dziękujemy za posługę i pracę oraz składamy życzenia zdrowia, sił, mądrości, cierpliwości i Bożego błogosławieństwa.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona na wsparcie dzieła misyjnego Kościoła.

5. Można zapisywać na wypominki jednorazowe i roczne.

6. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą, gość niedzielny, Intencje