Ogłoszenia na XXX niedzielę zwykłą (28.10.2018r.)

1. W tym tygodniu przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny. Jeśli będzie sprzyjająca pogoda to suma 1 listopada zostanie odprawiona na cmentarzu. Jak co roku ofiary z tacy z 1 i 2 listopada będą przeznaczone na zakup paliwa do ogrzewania Kościoła.

2. Przyszła niedziela to niedziela adoracyjna – po sumie litania do św. Stanisława Kostki oraz cicha adoracja do godz. 15.50. zakończona koronką.

3. W tym tygodniu wyjazd do chorych w pierwszy piątek miesiąca z racji dnia zadusznego od godz. 12.00.

4. W miesiącu listopadzie msze św. o godz. 16.00 i 16.30.

5. Z ostatniego liczenia wiernych wyszło że tydzień temu uczestniczyło we mszy 349 osób (w tym 217 kobiet oraz 132 mężczyzn). To daje około frekwencję 44% .

6. Bóg zapłać za ofiary.

7. Intencje.