Ogłoszenia na XXXI niedzielę zwykłą (04.11.2018r.)

1. Dziś niedziela adoracyjna – po sumie litania do św. Stanisława Kostki w intencji naszej ojczyzny oraz cicha adoracja do godz. 15.50. zakończona koronką.

2. W miesiącu listopadzie msze św. w dni powszednie o godzinę wcześniej.

3. Za tydzień, w niedzielę, 11 listopada, przypada 100. rocznica odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości po 123 latach niewoli pod zaborami. Obchodzimy Dzień Niepodległości. Do tego wyjątkowego święta narodowego przygotujemy się przez modlitwę i refleksję. Zachęcam usilnie by wywiesić flagi narodowe. Na mszy o 11.00 program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

4. Po listopadowych świętach zatroszczmy się o porządek na cmentarzu. Śmieci, różne odpadki, zużyte znicze, stare kwiaty prosimy składać tylko w wyznaczonych miejscach do odpowiednich pojemników.

5. Nasi ministranci w dniu wczorajszym w rozgrywkach dekanalnych zajęli 3 miejsce. To bardzo cieszy. Gratulujemy zwycięstwa.

6. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą.

intencje